Cześć! Jestem Estera kiedyś Wiaduch, dzisiaj Stebinicka i chcę zabrać Cię do świata muzyka z różnych perspektyw. Trochę się pośmiejemy, trochę podenerwujemy i trochę będziemy podziwiać. Ukończyłam Akademię Muzyczną w Gdańsku na fagocie, w wolnej chwili gram na pianie, trochę podśpiewuję i piszę muzykę w zespole dzieła wybrane. Właściwie granie z ludźmi przypomina mi, że muzyka to piękna sprawia, że nie mogę o tym zapomnieć. Dlatego jeśli nie chcecie zapomnieć też, to zapraszam Was do wspólnej przygody. Zajrzyjmy razem do dziennika muzyka!
Wpadnij na sociale, a może podziel się twoją historią. Czekam na was z niecierpliwością!
Cześć! Jestem Estera kiedyś Wiaduch, dzisiaj Stebinicka i chcę zabrać Cię do świata muzyka z różnych perspektyw. Trochę się pośmiejemy, trochę podenerwujemy i trochę będziemy podziwiać. Ukończyłam Akademię Muzyczną w Gdańsku na fagocie, w wolnej chwili gram na pianie, trochę podśpiewuję i piszę muzykę w zespole dzieła wybrane. Właściwie granie z ludźmi przypomina mi, że muzyka to piękna sprawia, że nie mogę o tym zapomnieć. Dlatego jeśli nie chcecie zapomnieć też, to zapraszam Was do wspólnej przygody. Zajrzyjmy razem do dziennika muzyka!
Wpadnij na sociale, a może podziel się twoją historią. Czekam na was z niecierpliwością!